اخبار و اطلاعیه ها

فراخوان ورکشاپ طراحی پوستر خلیج فارس

سایت خلیج فارس (www.MyPersianGulf.ir) با همکاری فرهنگ سرای فناوری اطلاعات ورکشاپ طراحی پوستر برگزار می کند.

 

 

سایت خلیج فارس (www.MyPersianGulf.ir) با همکاری فرهنگ سرای فناوری اطلاعات ورکشاپ طراحی پوستر برگزار می کند.

محمد اردلانی مدرس این کارگاه سه روزه خواهد بود که از 28 الی 31 فروردین ماه در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برپا می شود.
علاقمندان جهت حضور در این ورکشاپ لازم است حداکثر پنج نمونه از پوستر های خود در قطع 500 در700 پیکسل با فرمت JPG، به همراه فرم مربوطه، تا تاریخ 26 فروردین ماه به پست الکترونیک جشنواره به نشانی info@MyPersianGulf.ir ارسال  نمایند.
توضیح اینکه حداکثر 20 نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه دعوت خواهند شد و آثار برتر طراحی شده در این ورکشاپ در بخشی از چهارمین جشنواره ملی پوستر خلیج فارس به نمایش در خواهد آمد.

محمد اردلانی عضو هیئت داوران دوره ی پیشین جشنواره ملی خلیج فارس بوده و عنوانهایی چون برگزیده نخستین جشنواره تجسمی تهران، برگزیده ی نخست در ششمین جشنواره بین المللی تایپوگرافی اسماء الحسنی، نامزد دریافت نشان جوان تجسمی کشور در سال 89، داوری چندین مسابقه، برپایی 8 ورکشاپ، طراحی پوستر و نشان رویداد های مهمی در کشور، حضور در ده ها نمایشگاه انفرادی و گروهی و مسابقه در کشورهای ایران، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، اتریش، هلند، فنلاند و ... را در کارنامه ی خود دارد و رویدادها و آثار وی که مورد توجه رسانه های تخصصی و عمومی دنیا قرار گرفته در مجلات مطرحی از جمله مجله پیکسل کریشن (فرانسه) در کنار آثار طراحان بنامی چون آلن لیکورنک، میشل باتوری، اوه لوش، رالف شرافیگل و ... منتشر شده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارسال حضوری با شماره 66902144 تماس حاصل نمایند.

دانلود فرم مشخصات

 

تاریخ درج خبر: 1390/01/20 | تعداد بازدید خبر: 5575 نسخه قابل چاپ