اخبار و اطلاعیه ها

آئین گشایش چهارمین جشنواره ملی پوستر خلیج فارس

همزمان با روز ملی خلیج فارس، نمایشگاه چهارمین جشنواره ملی پوسترخلیج فارس طی آیینی، روز شنبه 10 اردیبهشت ماه از ساعت 16 تا 19در فرهنگسرای پایداری گشایش می یابد.

همزمان با روز ملی خلیج فارس، نمایشگاه چهارمین جشنواره ملی پوسترخلیج فارس طی آیینی، روز شنبه 10 اردیبهشت ماه از ساعت 16 تا 19در فرهنگ سرای پایداری گشایش می یابد.

لازم به ذکر است، در آیین گشایش این نمایشگاه تعداد 70 اثر برگزیده در ابعاد 70*100 از کشورهای چین، تایوان، آمریکا، ایران و ...  به همراه 40 اثر از آثار هنرجویان کارگاه طراحی پوستر محمد اردلانی در ابعاد 70*100 در دوطبقه از فرهنگسرا با حضور داوران ایرانی این جشنواره و هنرمندان عرصه تجسمی به نمایش درخواهدآمد.

یادآور می شود، داوری این مسابقه را، رنه ونر (مدیر سایت PosterPage.ch ) از سوییس، اریک برندت (مدیر سایت جئوتایپوگرافیکا) از ایالت متحده آمریکا، دیمیتریس آروانیتیس(عضو انجمن بین المللی طراحان گرافیک) از یونان، علی سیلان (مدرس و طراح گرافیک) از ترکیه و 2 داور ایرانی دکتر محمد خزایی و محمد اردلانی آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را بر عهده داشتند.

 فراخوان شرکت در این جشنواره از 25 اسفندماه89 اعلام شد و شرکت کنندگان می بایست تا 25 فروردین ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال می نمودند. جمعاً 472 تعداد اثر به دبیرخانه رسید که از این میان 70 اثر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

در بخش جنبی این جشنواره ورک شاپ سه روزه طراحی پوستربا موضوع خلیج فارس زیر نظر محمد اردلانی در فرهنگسرای فناوری اطلاعات از تاریخ 28 تا 31 فروردین ماه برگزار گردید و 40 اثر منتخب که حاصل این ورکشاپ است  به صورت غیررقابتی در کنار آثار منتخب چهارمین جشنواره ملی پوستر خلیج فارس در فرهنگ سرای پایداری به نمایش درمی آید.

گفتنی است علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از تاریخ 10 تا 25 اردیبهشت ماه از ساعت 9 تا 17 به فرهنگسرای پایداری به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا مراجعه نمایند.

تاریخ درج خبر: 1390/02/08 | تعداد بازدید خبر: 4009 نسخه قابل چاپ